36E EDITIE VRIJDAG

3 juni 2022

Nieuws

Startveld van de Dames en Heren bekend

Zoals elke editie verschijnen er weer klinkende namen aan de start, zowel bij de dames elite als bij de heren profs. Het startveld treft u hier aan.
Nieuw is de Ridderronde-app. Die is gratis te downloaden! Deze site is in 2 weken tijd ruim 8000 keer bekeken!!!!

Ook via de gratis Ridderronde app te zien: Het startoverzicht van de mannen:

Nummer

Naam

Ploeg

1

Pim Ligthart

Lotto-Soudal

2

Mathew Hayman

Orica-BikeExchange

3

Roy Curvers

Team Giant-Alpecin

4

Laurens Ten Dam

Team Giant-Alpecin

5

Paul Martens

Team Lotto.nl-Jumbo

6

Timo Roosen

Team Lotto.nl-Jumbo

7

Bram Tankink

Team Lotto.nl-Jumbo

8

Mike Teunissen

Team Lotto.nl-Jumbo

9

Jos Van Emden

Team Lotto.nl-Jumbo

10

Boris Vallee

Fortuneo-Vital Concept

11

Huub Duijn

Roompot Oranje Peloton

12

Sjoerd van Ginneken

Roompot Oranje Peloton

13

Ruud Cremers

Team Novo Nordisk

14

Amaury Capiot

Topsport Vlaanderen-Baloise

15

Roy Jans

Wanty-Groupe Gobert

16

17

Jetse Bol

Cyclingteam Join’s-De Rijke

18

19

Bram Nolten

Parkhotel Valkenburg Continental Team

20

Peter Schulting

Parkhotel Valkenburg Continental Team

21

Bob Schoonbroodt

Team3M

22

Wayne Stijns

Team Differdange-Losch

23

Olivier Pardini

Wallonie Bruxelles Group Project

24

Julien Stassen

Wallonie Bruxelles Group Project

25

Pim Erren

TWC Maaslandster

26

Thomas Rieff

TWC Tempo

27

Paul Cremers

WV De Jonge Renner

28

Jesse de Haan

PaxX Global Cycling

29

Kaj Verhaegh

Bergklimmers

30

Remco Esselaar

STWC Het Snelle Wiel

31

Tim Kerkhof

Roompot Oranje Peloton

32

Kevin van Melsen

Wanty-Group Gobert

33

Ivar Slik

Roompot Oranje Peloton

34 Tim Ariesen SEG Racing Academy
35 Stan Huveneers TWC Maaslandster

Ook via de gratis Ridderronde app te zien: Het startveld van de Dames elite

Nummer

Naam

Ploeg

1

Chantal Blaak

Boels Dolmans Cycling Team

2

Demi De Jong

Boels Dolmans Cycling Team

3

Valentina Scandolara

Cylane Pro Cycling

4

Lotte van Hoek

Lares-Waowdeals WCT

5

Sarah Inghelbrecht

Lares-Waowdeals WCT

6

Kelly Markus

Lares-Waowdeals WCT

7

Jessie Daams

Lotto Soudal Ladies

8

Lieselot Decroix

Lotto Soudal Ladies

9

Anouk Rijff

Lotto Soudal Ladies

10

Pauliena Rooijakkers

Parkhotel Valkenburg Ladies Team

11

Lucinda Brand

Rabo Liv WCT

12

Shara Gillow

Rabo Liv WCT

13

Yara Kastelijn

Rabo Liv WCT

14

15

Anouska Koster

Rabo Liv WCT

16

Kyara Stijns

Team Liv-Plantur

17

Bryony van Velzen

Lares-Waowdeals WCT

18

Loes Adegeest

NWV Groningen

19

Sophie van Bakel

TWC de Kempen

20

Marije Hengeveld

Maaslandster Nicheliving

21

Erin Kinnealy

Maaslandster Nicheliving

22

Kirsten Peetoom

Maaslandster Nicheliving

23

Mary Rose Postma

Maaslandster Nicheliving

24

Kylie Waterreus

Maaslandster Nicheliving

25

Sarah Bergen

Dames selectie Canada

26

Kinley Gibson

Dames selectie Canada

27

28

29

Ilona Hoeksma

Parkhotel Valkenburg Ladies Team

30

Britt Teunissen

Jan van Arckel

31

Chanella Stougje Parkhotel Valkenburg Continental team
32 Ariane Bonhomme Dames selectie Canada
33 Meghan Grant Dames selectie Canada